Syntra West
header

Opleiding en begeleiding op maat

In samenwerking met   

Skills voor Bedrijf en Medewerkers kan uw onderneming ondersteunen met zowel advies, begeleiding en training op maat van uw organisatie. Dit binnen diverse kennisdomeinen.

 

Geïnteresseerd? Contacteer dan vandaag nog onze klantverantwoordelijken.

Klantverantwoordelijken

Tel. 050 40 30 90 - Fax 050 39 06 65
info@sbmopleidingen.be
m.z. Spoorwegstraat 14, 8200 Brugge
 

luc_vandekerckhove

Industrie
Luc Vandekerckhove
GSM 0497 58 29 55
luc.vandekerckhove@sbmopleidingen.be

 

sara_de_geyter

Bouw & building industry
Sara De Geyter
GSM 0497 58 29 70
sara.degeyter@sbmopleidingen.be

 

griet_matton

Automotive, retail en lerende netwerken
Griet Matton
GSM 0497 58 29 53
griet.matton@sbmopleidingen.be

 

caroline_scherpereel

Transport, voeding, diensten & horeca
Caroline Scherpereel
GSM 0497 58 29 68
caroline.scherpereel@sbmopleidingen.be

 

bart_herst

Productspecialist intern transport / preventie / vca
Bart Herst
GSM 0493 26 81 53
bart.herst@sbmopleidingen.be

 

joke_six

Productspecialist HR & competentiemanagement
Joke Six
GSM 0497 58 29 64
joke.six@sbmopleidingen.be

olivier_herteleer

Industrie
Olivier Herteleer
GSM 0493 25 56 84
olivier.herteleer@sbmopleidingen.be

 

 

 

Onze partners

ISO 9001:2008

Met de steun van

© Copyright 2017 door Syntra West vzw| Alle rechten voorbehouden | Algemene Voorwaarden
m.z. Spoorwegstraat 14 | 8200 Brugge België