Syntra West

header

Klantverantwoordelijken

In samenwerking met   

Tel. 050 40 30 90 - Fax 050 39 06 65
info@sbmopleidingen.be
m.z. Spoorwegstraat 14, 8200 Brugge
 

luc_vandekerckhove

Industrie
Luc Vandekerckhove
GSM 0497 58 29 55
luc.vandekerckhove@sbmopleidingen.be

 

sara_de_geyter

Bouw & building industry, interimmarkt
Sara De Geyter
GSM 0497 58 29 70
sara.degeyter@sbmopleidingen.be

 

griet_matton

Automotive, retail en lerende netwerken
Griet Matton
GSM 0497 58 29 53
griet.matton@sbmopleidingen.be

 

caroline_scherpereel

Transport, voeding, diensten & horeca
Caroline Scherpereel
GSM 0497 58 29 68
caroline.scherpereel@sbmopleidingen.be

 

bart_herst

Productspecialist intern transport / preventie / vca
Bart Herst
GSM 0493 26 81 53
bart.herst@sbmopleidingen.be

 

joke_six

Productspecialist HR & competentiemanagement
Joke Six
GSM 0497 58 29 64
joke.six@sbmopleidingen.be

olivier_herteleer

Industrie
Olivier Herteleer
GSM 0493 25 56 84
olivier.herteleer@sbmopleidingen.be

 

patrick_verhulle

Groeibedrijven West-Vlaanderen en Zeeland
Patrick Verhulle
GSM 0496 70 94 16
patrick.verhulle@sbmopleidingen.be

 

 

Onze partners

ISO 9001:2008

Met de steun van

© Copyright 2017 door Syntra West | Alle rechten voorbehouden | Algemene Voorwaarden
m.z. Spoorwegstraat 14 | 8200 Brugge België